itemscope itemtype="http://schema.org/Product"

MERAK ETTİKLERİNİZ?

Kafanıza takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Neden Network Marketing Kişiye Özel Sipariş Defteri?
* Kırtasiyelerde de hazır sipariş defteri bulmak mümkündür. Fakat bu sipariş defterleri bir network marketing menejerinin ihtiyacına cevap vermez.Çünkü; tüm network marketing firmaları ,menejerleri aracılığı ile satışını gerçekleştirdikleri ürünlerin birer kod numarası vardır. Kırtasiyede satılan sipariş defterleri daha çok bir alışveriş listesi şeklinde olup kod numaralı bir satır sütun sistemi içermez.Özellikle kozmetik ürünlerin satışını yapan bir network marketing menejerinin en çok dikkat etmesi gereken bu kod numaralarıdır.Bir ruj yada ojenin onlarca renk tonu vardır ve bu renk tonlarının herbirine ait birer kod numarası bulunur.Sipariş sırasında biri ciltte kalmak, biri sipariş sahibine verilmek sureti ile iki nüsha olarak tanzim edilmiş bir yazılı belge heriki tarafın menfaati açısından oldukça gereklidir.Sipariş ardından oluşabilecek itirazın yolunu kapatır.

Tüm network marketing firmaları bir pazarlama taktiği olarak resturn ( ürüne ürün hediyesi) sistemini benimserler.Kırtasiyelerde satılan sipariş defterleri ürün hediyeleri satır ve sütun sistemine sahip değildir.Network Marketing Kişiye Özel Sipariş Defterlerinde ürün hediyelerini ayrıca belirten satır ve sütun sistemi bulunur.Takip anlamında bir network marketing menejerinin işini oldukça kolaylaştırır.

Ayrıca network marketing kişiye özel sipariş defterleri bir network marketing menejerinin önemli bir ihtiyacına cevap veren, karşılıklı hesap ilişkisini düzenler.Sipariş anında alınan peşinat,kalan tutar ile ilgili bilgi sistemini içerir.Tüm network marketing firmaları minimum sipariş kargo sınırı belirlemiştir,network marketing kişiye özel sipariş defterinde bu sipariş sınırını takip edecek sipariş fatura tarihi ve sipariş fatura numarasını takip eden bilgi sistemi mevcuttur.Bu özelliklerin hiçbiri kırtasiyelerde satılan sipariş defterlerinde yoktur.
Üç boy olarak MAXİ-MİDİ-MİNİ olarak tasarlanmıştır.
Ayrıca ancak matbaada adetli cilt olarak bastırabileceğiniz, bağlı olduğunuz network marketing firma logosu altında, isim ve iletişim bilgileriniz yer alan sipariş defterinizi bir tıkla üstelik tasarımını görerek ,bir cilt bile sipariş verebilerek kapınıza kadar gönderiyoruz.
Network Marketing Kişiye Özel Sipariş Defterimle yapacağım işlemlerin Vergi Usül Kanunu yönünden bir sakıncası varmı? Vergi doğuran bir işlem mi?
Hayır. Tüm network marketing menejerleri ,bağlı oldukları network marketing firması üzerinden stopaj ( kaynağında vergilendirilme) kesintisi yoluyla vergilendirilirler. İkinci bir vergilendirme sözkonusu değildir.Ayrıca kullandığınız kişiye özel sipariş defterleri resmi bir evrak hükümünde değildir.
Network Marketing Kişiye Özel Sipariş Defteri ile yaptığım işlemlerin ,bağlı olduğum network marketing firmasını bağlayıcı bir durumu varmıdır?
Hayır.Yapacağınız tüm işlemler sizin sorumluluğunuzdadır.Antette yeralan firma logosu altındaki isminizin önünde yer alan by;kelimesi Örnek; By Filiz Çoruhlu,Filiz Çoruhlu’dan anlamına gelmektedir.Dolayısı ile yapacağınız tüm işlemler sizi bağlar.Bağlı olduğunuz network marketing firmasının herhangi bir sorumluluğu yoktur.
Hangi Boy Network Marketing Kişiye Özel Sipariş Defterini tercih etmeliyim?
Bilindiği üzere üç boy Network Marketing Kişiye Özel Sipariş Defteri mevcuttur.Büyükten Küçüğe;

MAXİ BOY ( A4)
Toplam 20 Satır Ürün 5 Satırlık Ürün Hediyeleri Sistemini içerir. Bu sebeple yüklü kabul edilecek bir sipariş durumu kabul edileceği üzere,sizin namınıza sipariş toplayan yardımcı vs olması durumunda işlevsel bir boyuttur.Bağlı olduğunuz network marketing firmasının ürün çeşitliliği de bir faktör olarak gözönüne alınmalıdır.

MİDİ BOY ( A5)
Toplam 10 Satır Ürün 3 Satırlık Ürün Hediyeleri Sistemini içerir.Bu sebeple orta düzey bir sipariş durumudur. Bireysel olarak pazarlama yapan network marketing menejerlerinin işine daha elverişli olup,Network Marketing Kişiye Özel Sipariş Defterlerinin en çok tercih edilen boyutudur.

MİNİ BOY ( A6)
Toplam 4 Satır Ürün 1 Satırlık Ürün Hediyeleri Sistemini içerir.Bu sebeple düşük bir sipariş durumudur.Lokomatif tekil ürün pazarlaması yapan network marketing menejerleri işin işlevsel bir boyuttur. Yukarıdaki bilgilerin ışığında işinize en çok yarayacak boyutu tesbit edebilirsiniz.Ayrıca oluşturduğunuz görsel demoda adınıza üretilecek sipariş defterinizi inceleyebilirsiniz.